SOMFY’den bahçe keyfine konfor katan teknoloji

Somfy Pergola

Akıllı ev ve otomasyon sistemleri denilince akla gelen dünyaca ünlü marka Somfy, dört mevsim bahçe keyfi yaşamak isteyenler için motorlu pergola sistemleri ile birlikte sizlere eşlik ediyor.

Müşterilerine dört mevsim boyunca bahçe keyfi sunmak isteyen kafe ve restoran işletmecilerinin tercihi olan dünyaca ünlü marka Somfy, hem kış hem de yaz aylarında keyfinize konfor katıyor.

Söz konusu olan motorlu pergola sistemleri, uzaktan kumanda ile çalışıyor. Uzaktan kumandanızın yalnızca tek bir düğmesine basarak açıp kapayabileceğiniz sistemde gölgelikler sizin istediğiniz aralıkta açılıyor ve kapanıyor.

Güneşli havalarda tamamen açabileceğiniz gibi yağmurlu havalarda da tamamen kapatarak ıslanmayı önleyebilirsiniz.

Somfy, motorlu pergola sistemlerinde kusursuz çalışması ile birlikte mekanizma ve kumaşın ömrünü uzatıyor, kumaş gerginliği bozulmadan uzun süre konumunu koruyor.

Üreliten ürün, pergolanın kumaş cinsine göre değişiklik gösteriyor. Bu cinse bağlı olarak yağmurlu havalarda atık suyun akıp gitmesine de olanak sağlıyor.

Eğer sıcak bir atmosfer oluşturmak isterseniz, Somfy motorlu pergola sistemleri sayesinde ışık kısma sistemli aydınlatma alıcısı, pergola veya bahçenizdeki aydınlatma seviyesini kontrol etmenizi sağlıyor.

Bahçe mobilyalarınızı olur da UV ışınlarının zararlarından korumak ve bunu otomatik olarak yapmak isterseniz kablosuz güneş sensörü seçeneği ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Somfy ürünlerini TaHoma akıllı ev sistemi veya Connexoon kullanarak başka ürünler ile birlikte kumanda edebilir, akıllı telefonunuzdan da yönlendirebilirsiniz.