Yapıcı Towers Bartın satışları devam ediyor

Yapıcı Towers Bartın

Yapıcı Towers Bartın projesi standartların dışında lüks bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Bartın’ın Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje, Yapıcı İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde yatay mimariye sahip bloklarda 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Yapıcı İnşaat firması güvencesi ile yaşama geçirilen projede, her biri 7 katlı olmak üzere yatay mimariye sahip bloklar yükselmektedir. Bu bloklarda 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Geniş ve konforlu konutlar tasarlanan projede 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 97 ile 105 metrekare arasında değişmektedir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 150 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Üstelik sosyal alan olarak hem eğlenip hem dinlenebileceğiniz alanlar yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Bu projede kendi alanınızı oluşturabileceğiniz gibi modern ve şık tasarımıyla istediğiniz ferahlığa ulaşabilme fırsatına sahipsiniz

Yapıcı Towers Bartın konumu hakkında

Bartın’ın Merkez İlçesi’nde yer alan proje Tuna Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Doğa ile iç içe konumda olan proje şehir merkezine ve belediyeye oldukça yakındır. Konumu itibarıyla güneş alan proje oldukça ilgi çekmektedir. Ayrıca yakın çevresinde park alanı, spor alanı, market, semt pazarı ve alışveriş merkezi yer almaktadır.

Yapıcı Towers Bartın fiyatları ne kadar?

Yapıcı Towers Bartın projesinde dairelerin fiyatları, dairelerin büyüklüğüne ve tipine göre değişmektedir. Ayrıca fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre de farklılık göstermektedir. Proje kapsamında yer alan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.630.000 TL ile 1.750.000 TL arasında değişmektedir. 3 artı 1 dairelerin fiyatı 2.400.000 TL ile 2.600.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca 3 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 2.650.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi almak için 0(378) 201 00 05 veya 0(505) 094 74 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…