Viyakent banka kredisine uygun

Rize şehrinin merkezinde Viyakent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kopuz Gayrimenkuş Yatırım A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Viyakent projesi bünyesinde 114 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Bahsi geçen konutlar ödeme planı olarak alıcılarına kolaylık sağlıyor. Viyakent projesi banka kredisine uygun bir şekilde inşa edildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Viyakent projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 114 metrekare ile 182 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Viyakent projesindeki 1+1 konutların fiyatları 180 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan 2+1 konutların fiyatları ise 390 bin TL olarak belirlendi. Projede bulunan 3+1 konutlar ise 500 bin TL olarak belirlenen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0532 111 34 53