Pruva Gündoğan hemen teslim

Pruva Gundogan

Muğla ilinin Bodrum ilçesinde Pruva Gündoğan projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İntaş firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje 20 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 24 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gündoğan Mahallesi’nde inşa edildi. Pruva Gündoğan projesi Kızılburun Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Pruva Gündoğan projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 150 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Pruva Gündoğan projesindeki konutların fiyatları 470 bin USD ile 750 bin USD arasında değişmekte.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 05333806060