Huzurlu Marmara Güneşli ödeme planı

Huzurlu Marmara Gunesli

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli’de, Huzurlu İnşaat A.Ş. firması imzasıyla hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli projesi, 9 bin metrekare arsa alanı üzerine yapılıyor.

289 adet konut ve 12 adet dükkândan oluşan projede, 2+1 ve 3+1 tipte daireler bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 135 metrekare ila 155 metrekare arasında değiştiği projenin Aralık 2019’da sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Projedeki konutların fiyatları, 500 bin TL ila 750 bin TL arasında bulunuyor. Projede verilecek peşinatla kalan fiyatın üstünden 24 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor. Ayrıca banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilmek de mümkün.

Projede kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve süs havuzu gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut.

3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na bağlantılı olan Huzurlu Marmara Güneşli projesi, 15 Temmuz Mah. İstiklal Cad. Güneşli-Bağcılar/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Telefon: 444 4 136