Golden Tulips için teslimler yaklaşıyor

İstanbul şehrinin Kartal ilçesinde Golden Tulips projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Suat Altın İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 5 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Golden Tulips projesi bünyesinde 182 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Golden Tulips projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri 43 metrekare ile 123 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Golden Tulips projesinde bulunan konutların fiyatları 590 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar İnönü Caddesi’nde inşa ediliyor. Golden Tulips projesi konum olarak ilgi gören bir lokasyonda konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 15 30