Country Plus Trend fiyat bilgisi

Country Plus Trend

İzmir’in Seyrek Beldesi’nde, FRH Yapı ve Sertürk inşaat firmalarının ortaklığıyla hayata geçirilen Country Plus Trend projesi, toplam 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

4 blokta 350 konuttan meydana gelen projede, çeşitli daire tipleri yer alıyor. Konut projesindeki villalar 264 metrekare, 3+1 tipteki dubleksler 224 metrekare, 2+1 tipteki dubleksler 260 metrekare, 2+1 plus daireler 149 metrekare, 2+1 loftlar 151 metrekare, 1+1 loftlar ise 122 metrekare büyüklüğe sahip olarak tasarlandı.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinin Mart 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Country Plus Trend fiyat bilgisi

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 248 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 tipteki daireler 268 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 tipteki daireler 331 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 4+1 tipteki daireler ise 606 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde birden fazla ödeme seçeneği mevcut. Projede yüzde 20 peşinat verip 36 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor. Ayrıca yüzde 50 peşinat verip kalana 50 ay vade farksız taksit yapabilmek de mümkün.

Country Plus Trend site özellikleri

Konut projesinde birbirinden zengin sosyal donatı özellikleri yer alıyor. Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanları, güvenlik ve kameralı güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve merkezi uydu sistemi gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut durumda. Ebeveyn banyolu projede teras ve balkon da var. Konut projesindeki özel botanik bahçe alanlarında da tarımla uğraşıp stres atabilmek mümkün. Projede, ısıtma sistemi olarak kombi kullanılıyor.

Konut projesi; İzmir-İstanbul Çevreyolu’na 5 kilometre, İZBAN’a 5 dakika, köy meydanına ise 1 dakika uzaklıkta yer alıyor. Konut projesi İzmir-Foça Yolu aksında yer alıyor.

Country Plus Trend konut projesi, Gazi Mustafa Kemal Mah. 4119. Sok. Seyrek/İzmir adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 444 5 674 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.