Cadde Alyans fiyat

cadde alyans

Kocaeli ilinin Çayırova ilçesinde Cadde Alyans projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Alyans İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 17 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 366 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Cadde Alyans Kartepe projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 100 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Cadde Alyans projesinde yer alan konutların fiyatları 650 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Akse Mahallesi’nde inşa edildi. Cadde Alyans projesi 2407. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 63 08