Ankara Golfkent satışları devam ediyor

Ankara Golfkent

Ankara Golfkent projesi farklı konsepti ve alışılmışın dışındaki özellikleri ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Ankara’nın Yenimahalle İlçesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje TURYAP tarafından hayata geçirilmektedir. 1.260.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 3 etapta 2.640 adet daireden oluşmaktadır. Dairelerin 1 artı 1’den 5 artı 1’e kadar konut seçenekleri mevcuttur. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

TURYAP imzası taşıyan proje 1.260.000 metrekarelik geniş bir alan üzerinde inşa edilmektedir. 3 etaptan oluşan projede toplam 2.640 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Üstelik dairelerin büyüklüğü brüt 50 metrekare ile 300 metrekare arasında değişmektedir. Söz konusu proje modern mimari tarzı ile oldukça büyük ilgi toplamaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Ankara Golfkent projesi isminden de anlaşılacağı üzere bünyesinde golf sahası barındırmaktadır. Ankara’nın en büyük golf sahasına sahip projede 250.000 metrekare alanda 2 adet par 3, 5 adet par 4 ve 2 adet par 5; 3.185 metre uzunluğunda 9 çukurlu standartlara uygun olarak tasarlanmış golf sahası yer almaktadır.

Projenin bir diğer dikkat çeken özelliği ise yeşil dostu proje olmasıdır. 700.000 metrekare yeşil alana sahip projede uçsuz bucaksız çimle kaplı ormanlar, dereler, göller, rengârenk bir doğa ve 6 kilometre uzunluğunda yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Bununla birlikte biri olimpik dördü yarı olimpik beş havuz mevcuttur. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Bloklarda insan ve yük taşıyan asansör sistemi yer almaktadır. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Tüm konutlar, geniş balkon, bahçe veya teraslara sahiptir.

Ankara Golfkent nerede yer alıyor?

Proje, Ankara’nın Yenimahalle İlçesi Ankara Golfkent Şantiyesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca Eskişehir Yolu üzerinde konumlanan proje alışveriş merkezleri, kafe, restoran gibi mekanlara kolay ulaşım sağlamaktadır.

Ankara Golfkent fiyatları ne kadar?

Ankara Golfkent projesi hem oturuma hem yatırıma uygun yapıdadır. Brüt 116 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.500.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 162 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.800.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 27 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…