Zeray Dilasa Orman fiyat listesi

Zeray Dilasa Orman

Zeray Dilasa Orman projesi Zeray İnşaat A.Ş tarafından hayata geçirilmektedir. Söz konusu konut projesi Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Paşadağ Mahallesi’nde yer almaktadır. Proje satışlar tüm hızıyla devam etmektedir.  Zeray Dilasa Orman fiyat listesi ve daire tipleri, özellikleri, büyüklükleri hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Proje Özellikleri neler?

Zeray Dilasa Orman projesi, çeşitli büyüklüklerde dairelerden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri, farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Tüm dairelerde balkonlar mevcuttur. Ayrıca geniş tasarımları sayesinde yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Dairelerin büyüklüğüne göre bir ya da iki adet banyo bulunmaktadır. İki banyolu dairelerde biri yatak odasına özel olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte tüm banyolarda duş kabinleri mevcuttur.

Dairelerin dış kapıları güvenli çelik kapıdır. Ayrıca iç mekanlarda modern tasarım öğeleri yer almaktadır. Bu dairelerde ayrıca Amerikan tarzı mutfaklar, ankastre setlere yer verilmektedir. Set üstü ocak, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi temel beyaz eşyalar, mutfağın kullanım kolaylığını artırmaktadır. Dairelerde vestiyer ve depolama alanları, düzenli ve ferah bir yaşam için önemli unsurlardan biridir.

Projede, sakinlerin huzurlu bir ortamda yaşam sürmeleri için bir dizi sosyal olanak sunulmaktadır. 24 saat güvenlik hizmetleri ve kameralı güvenlik sistemiyle, sakinlerin güvenliği en üst düzeyde sağlanmaktadır. Ayrıca, araç parkı için açık ve kapalı otopark alanları mevcuttur. Ses ve ısı yalıtımlı daireler, rahat ve sessiz bir yaşam deneyimi sunar. Proje içerisinde spor yapmak isteyenler için tenis kortu, spor alanı ve yüzme havuzu gibi aktivite alanları da bulunmaktadır. Ayrıca, çocuklar için özel oyun parkı ve oyun alanları da düşünülmüştür.

Zeray Dilasa Orman nerede yer almaktadır?

Zeray Dilasa Orman projesi, Kocaeli İli’nin Başiskele İlçesi’nde, şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Projeye olan yakınlığı sayesinde, sakinler tüm şehir imkanlarından kolaylıkla yararlanabilmektedir. Lise, ortaokul, ilkokul gibi eğitim kurumları, eczane, hastane ve sağlık ocağı gibi sağlık hizmetlerine ulaşım oldukça kolaydır. Aynı şekilde, market, manav ve semt pazarı gibi günlük ihtiyaçların karşılandığı yerlere yakın olmak, yaşamı kolaylaştıran bir faktördür.

Projeye özel araçla ulaşmak için TEM, E5, anayol ve cadde gibi ana ulaşım hatları bulunmaktadır. Ayrıca, toplu taşıma araçlarını tercih edenler için tren istasyonu, dolmuş ve otobüs durakları da yakın çevrede mevcuttur. Bu sayede, şehir içi ve şehirler arası ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Zeray Dilasa Orman fiyat listesi

Zeray Dilasa Orman projesinde dairelerin fiyatları, konutların tipine ve büyüklüklerine göre değişmektedir. Ayrıca konut fiyatları, dairelerin yer aldığı kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir.

Projedeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 3 milyon 780 bin 260 TL’den başlamaktadır. Ayrıca 1+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 353 bin 015 TL’ye kadar yükselmektedir.

2+1 tip dairelerin fiyatları 5 milyon 501 bin 977 TL’den başlamaktadır. Ayrıca 2+1 dairelerin fiyatları 7 milyon 240 bin 884 TL’ye kadar yükselmektedir.

3+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 683 bin 479 TL’den başlamaktadır. Ayrıca 3+1 dairelerin fiyatları 9 milyon 472 bin 020 TL’ye kadar yükselmektedir.

4+1 tip dairelerin fiyatları 10 milyon 230 bin 550 TL’den başlamaktadır. Ayrıca 4+1 dairelerin fiyatları 12 milyon 433 bin 072 TL’ye kadar yükselmektedir.

Ayrıca konut projesinin teslim tarihi ise 2025 yılı Haziran ayı olarak planlanmaktadır. Proje hakkında daha fazla bilgi almak için 444 91 41 ve 0534 011 74 80 numarasını arayabilirsiniz. 

Diğer projeler hakkında bilgi almak için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…