Yeni Kavala Evleri ödeme planı

yeni kavala evleri

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde, C’C Yapı A.Ş. imzasıyla hayata geçirilen Yeni Kavala Evleri konut projesi, toplam 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Konut projesinde 83 konut ve 9 da ticari alan bulunuyor. Projede 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Ağustos 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 96 metrekare ila 160 metrekare arasında değişiyor.

Yeni Kavala Evleri konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 2+1 tipteki dairelerin fiyatları, 430 bin TL ila 460 bin TL arasında değişiyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki dairelerin fiyatları ise 580 bin TL ila 620 bin TL arasında değişiyor.

Projede yüzde 35 peşinat vererek kalan kısım için 18 ay vade yapabilmek mümkün. Ayrıca kişiye özel ödeme koşullarından yararlanarak da konut sahibi olunabiliyor.

Yeni Kavala Evleri konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri bulunuyor.

Asansörlü konut projesinde, ebeveyn banyosu ve balkon da mevcut. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden Bağcılar’da hayata geçirilen konut projesi, oldukça merkezi bir konuma sahip durumda bulunuyor. Toplu taşıma olanaklarına da yakın bir konumda yer alan konut projesi, Mecidiyeköy-Mahmutbet metrosuna kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Proje; Tem Otoyolu, Bölge İdare Mahkemesi, Medipol Hastanesi, üniversite ve AVM’lere de son derece yakın bir noktada yükseliyor.

2 etaptan meydana gelen Yeni Kavala Evleri konut projesi, Mahmutbey Mah. İnönü Cad. No: 85 Bağcılar/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi hakkındaki tüm detaylı bilgilere 0 212 445 00 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.