Sur Yapı Tatil Evleri Antalya EYT’lilere Özel ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılın’ kampanyası başlattı!

Sur Yapı Antalya

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde EYT’lilere özel ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılın’ kampanyası başladı. EYT’liler için tapulu devre mülklerde 15 bin TL indirim uyguladıklarını paylaşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da başlattığımız yeni kampanyayla EYT’lilere özel tapulu devre mülkleri yaz sezonu için 15 bin TL indirimle satışa sunuyoruz” dedi. Paylaşım ekonomisi anlayışı ve ‘dört mevsim tatil’ formuyla tasarlanan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın aynı zamanda kazançlı bir yatırım fırsatı sunduğunu ifade eden Elmas, “Yeni nesil tatil evleri konseptiyle geliştirdiğimiz projemizden tapulu devre mülk alanlar, birikimlerini enflasyona karşı korurken evlerini kullanmadıkları dönemde kiralayarak gelir elde edebilecek ve çocuklarına devrederek nesiller boyu kullanabilecek. Kısaca ‘Bir kez öde, ömür boyu kullan ve kazan’ diyoruz” şeklinde konuştu.

EYT’lilere Özel İndirim

Gayrimenkul, perakende ve enerji sektörlerindeki 30 yılı aşkın deneyimini turizm sektörüne taşıyan Sur Yapı’nın ‘yeni nesil tatil’ anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da EYT’lilere özel ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılın’ kampanyası başladı. Buna göre, yaz sezonu EYT’lilere özel 15 bin TL indirimle satışa sunuldu. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da başlattığımız yeni kampanya ile EYT kapsamında emekli olanlar yaz sezonunda ömür boyu tatil yapma imkanına 15 bin TL indirim avantajıyla sahip olacak” dedi.

Yaz Sezonu Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Yaz sezonu fiyatları hakkında da bilgi veren Elmas, “Yaz sezonunda 1+1 tapulu devre mülkleri 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz ve yüzde 35 peşinat alıyoruz bu yaklaşık 80 bin TL’ye tekabül ediyor. 1 yıl sonra ara ödememiz oluyor. Yüzde 15 ara ödeme alıyoruz. Bu rakam ise 35 bin TL’ye tekabül ediyor. Kalan tutarı 24 ay vade farksız taksit yapıyoruz. Bu da aylık 4 bin 800 TL oluyor. Tabii bu fiyatlar indirimsiz fiyatlar. Şu an EYT’liler için ‘Emeklilikte Yazlıkta Takılın’ kampanyamıza özel 15.000 TL, sağlık çalışanlarına, öğretmenlere ve kamu personeline yüzde 5 oranında indirimimiz bulunuyor.’’ dedi.

Sağlık Çalışanları, Öğretmenler ve Kamu Personellerine Ek İndirim

Sağlık çalışanlarına, öğretmenlere ve kamu personellerine yüzde 5 ek indirim sağladıklarını belirten Elmas, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde büyük fedakarlıklar gösteren sağlık çalışanlarımıza ve öğretmenlerimize özellikle teşekkür etmek istedik. Onlar için Tatil Evleri projemizde yüzde 5 indirim yaptık. Burada indirimden ziyade aslında sektörün öncü firması olarak sağlık çalışanlarımızı, öğretmenlerimizi ve kamu personellerimizi düşündüğümüzü göstermek’’ dedi.

Kazançlı Yatırım Fırsatı: ‘Bir Kez Öde, Ömür Boyu Kullan ve Kazan’

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ömür boyu tatil imkanının yanı sıra kazançlı bir yatırım fırsatı da sunduğunu belirten Elmas, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, müşterilerimize sadece ömür boyu tatil imkanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gayrimenkul yatırımlarını değerlendirebilecekleri bir fırsat da sağlıyor. ‘Bir Kez Öde, Ömür Boyu Kullan ve Kazan’ anlayışıyla geliştirdiğimiz projemizde, tatil evlerini kullanmadıkları dönemlerde, mülk sahipleri evlerini kiraya verebilir ve ek gelir elde edebilirler” dedi.

Tesis İmkanları ve Hizmetler

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, düşük yoğunluklu yapılaşma anlayışı ile 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinde tasarlanmış geniş ve konforlu daireleri bünyesinde barındırıyor. Proje, yeşil alanlar, sosyal tesisler ve çevre dostu uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Tesis içinde yer alan sosyal imkanlar arasında, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor salonu, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkurları, restoran ve kafe gibi alanlar bulunuyor.

Antalya’nın Doğal ve Tarihi Güzellikleriyle İç İçe

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, doğal ve tarihi güzelliklerle çevrili Antalya’nın en güzel bölgelerinden birinde konumlanıyor. Projede konaklayanlar, Antalya’nın eşsiz kumlu plajlarının, turkuaz sularının ve tarihi kalıntılarının tadını çıkarabilirken, aynı zamanda bölgedeki doğal güzellikleri ve turistik aktiviteleri keşfedebilirler.

Tatil Yatırımında Güçlü Destek

Sur Yapı, tatil evleri projesini gerçekleştiren yatırımcılara güçlü destek sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda, yatırımcılara projenin başından itibaren danışmanlık hizmeti veriliyor ve yatırım sürecinde her türlü desteği sunuyor. Ayrıca, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da yaşayan ve işletmecilik yapan yerel topluluklarla işbirliği içinde hareket ederek, bölgenin sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunuyor.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 444 5 787 telefon numarası aranabilir.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…