Sinpaş Bosphorus City’de 260 bin TL’ye

Bosphorus CitySinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Halkalı’da inşa edilen Sinpaş Bosphorus City projesinde fiyatlar 260 bin TL’den başlıyor 3 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor. Sinpaş Bosphorus City’de yüzde 20 peşinat ve 50 ay vade ile banka kredisiz ve vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Küçükçekmece Halkalı’da Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Bosphorus City’de anahtar teslimleri hemen yapılıyor. İstanbul Boğazı’nda esinlenerek tasarlanan projenin örnek dairesi de hazır.

1+1, 2+4, 3+1, 4+1 ve 5+2 daire seçeneklerinin yer aldığı Sinpaş Bosphorus City’de  Yeditepe Kuleleri, Gölkule Residences, Erguvan Evleri, Saraybahçe Evleri, Yalı Apartmanları, Yalı ve Ortaköy Arena Residence bloklarından oluşuyor.

Tamamı 2 bin 796 adet daireden meydana gelen Sinpaş Bosphorus City’de açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, squash sahaları, basketbol sahaları, streetball beach, volley mini golf, pilates – yoga alanı yer alıyor.

Sinpaş Bosphorus City Fiyatları İçin Tıklayınız…

Bosphorus City’de Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları,Tenis Kortları, Squash Sahaları, Basketbol Sahaları, Streetball, Beach Volley, Mini Golf, Pilates – Yoga alanı, Kültür – Fizik Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Tırmanma Duvarı, Denge Duvarı, Yürüyüş – Koşu – Bisiklet Parkurları, Amfi Tiyatro, Satranç Oyun Alanı, İskeleler, Seyir ve Oturma Alanları, 5 Duyu Parkı, Sergi Alanı, Okuma Köşeleri, Bitki Labirentleri, Su ve bitki duvarları, Restoran ve Kafeler bulunmaktadır.

Web: www.bosphoruscity.com.tr
Tel : 444 1 440

Emlakbulten.Com