Sinpaş 50. Yıl Kampanyası başlattı

Sinpaş Altın Oran

Sinpaş, 50. yıl dönümünü unutulmaz bir kampanyayla kutluyor! Yarım asırlık tecrübesiyle 250 bin kişiyi ev sahibi yapan Sinpaş, bu özel yıldönümünde sınırlı sayıda daire için benzersiz bir fırsat sunuyor. Banka veya kefil şartı olmadan ev sahibi olma imkanı sunan bu kampanya, gayrimenkul sektöründe yeni bir çığır açıyor.

Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, “50 yıllık hikayemizde 87 proje ile 250 bin kişiyi ev sahibi yaptık. 50. yılımıza özel hazırladığımız kampanya ile bankaya veya kefile ihtiyaç duymadan, herkesin Sinpaş ailesine katılmasını arzuluyoruz” diyor.

Markalı konutlara ve gayrimenkul sektörüne birçok ilke kazandıran Sinpaş, 50. yılında tüm projelerinde geçerli sınırlı sayıda daire için özel bir kampanya sunuyor. “Amacımız herkesi ev sahibi yapmak” diyen Sinpaş, bu kampanyayla gayrimenkul piyasasında da hareketlilik bekliyor.

Sinpaş’ta Ev Sahibi Olmak Kolay!

Sinpaş’ın 50. Yıl Kampanyası ile ev sahibi olmak hiç olmadığı kadar kolay! Katılım için herhangi bir başvuru şartı aranmayan kampanyada 4 farklı ödeme modeli mevcut:

  • Peşin Ödemelerde %25 İndirim: Peşin ödemelerde %25 indirim fırsatı ile hayallerinizdeki eve kolayca sahip olabilirsiniz.
  • 24 Ay Vadeli: %25 peşinat ve 6, 12 ve 24. ayda %15 ara ödemeli, %30’u 24 ay vadeli ödeme imkanı ile 24 ayda ev sahibi olabilirsiniz.
  • 1 Yıl Ödemesiz: %50 peşinat, 12. ayda ve 24. ayda %25 ara ödeme ve 1,29 vade farkı ile 1 yıl boyunca ödeme yapmadan ev sahibi olabilirsiniz.
  • 72 Aylık: %25 peşinat ve 6, 12, 18 ve 24. aylarda ara ödeme ile 72 ay taksit ve 1,29 vade farkı ile 72 ay boyunca rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Sinpaş’ın 50 Yıllık Tecrübesine Güvenin!

Sinpaş, 50 yıldır Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olarak, her biri birbirinden özgün projeler hayata geçirerek yatırımcılarına her zaman kazandırmış ve çevresini kalkındırmıştır.

Sinpaş 50. Yıl Kampanyası ile:

  • Hayallerinizdeki eve kolayca sahip olabilirsiniz.
  • Bankaya veya kefile ihtiyaç duymadan ev sahibi olabilirsiniz.
  • Farklı ödeme modelleri ile bütçenize uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz.
  • Sinpaş’ın 50 yıllık tecrübesine ve güvenilirliğine sahip olabilirsiniz.

Sinpaş 50. Yıl Kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hemen başvurmak için Sinpaş web sitesini veya danışmanlık hattını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…