Şener Life’ta yaşam başladı

Tekirdağ ilinin merkezinde Şener Life projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Şener İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 782 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Şener Life projesi bünyesinde 36 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlendi. Şener Life projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 168 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gündoğdu Mahallesi’nde inşa edildi. Şener Life Evleri projesi 279. Sokak’ta bulunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Şener Life projesindeki 3+1 konutların fiyatları 380 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki en yüksek konut fiyatı ise 450 bin TL olarak alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0282 261 63 00