Neva Vizör Ayvalık satışları devam ediyor

Neva Vizör Ayvalık

Neva Vizör Ayvalık projesi eşsiz yaşam alanları ile Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde yer almaktadır. Üstelik bu proje Vizör Gayrimenkul firması tarafından hayata geçirilmektedir. 2 adadan oluşan projede 10 adet blok bulunmaktadır. Bu bloklarda 2 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler mevcuttur. Huzurlu yaşam alanları ile dikkat çeken proje hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Vizör Gayrimenkul güvencesiyle hayata geçirilen proje, 2 adadan oluşan 10 blok içermektedir. Bu bloklarda 1 artı 1 ve 2+1 konut tipleri bulunmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin brüt büyüklüğü 65 metrekare iken net büyüklüğü 55 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin ise brüt büyüklüğü 77 ile 88 metrekare arasında değişmektedir. Konutlar, 7 gün 24 saat izleme yapabilen kamera sistemleri ve profesyonel güvenlik hizmetleri ile donatılmıştır. Araçlarınız için açık ve kapalı otopark alanları mevcuttur. Doğayla iç içe yeşil park alanları ve açık yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar sunulmaktadır. Üstelik kapıcı dairesi, asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV ve su deposu gibi birçok özelliklere sahiptir. Daireler arasında ses ve ısı yalıtımı bulunmaktadır. Giriş kapıları ise yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Dairelerde ayrıca görüntülü diafon sistemleri ile daha güvenli bir yaşam sunulmaktadır. Ankastre mutfak setleri, Hilton lavabo, laminat zeminler ve PVC doğramalar gibi pek çok özelliklerle donatılmıştır.

Neva Vizör Ayvalık konumu hakkında

Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde yer alan proje Küçükköy Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje Ayvalık’ın merkezine 7 kilometre uzaklıkta, doğa ve deniz manzaralı bir konumdadır. Konutlar, denize 600 metrelik yürüme mesafesinde yer almakta olup, Sarımsaklı merkeze 1,5 kilometre, Şeytan Sofrası’na 5 kilometre uzaklıktadır. Proje, Kocaseyit Havalimanı’na 38 kilometre ve İzmir merkezine ise 120 kilometre mesafede yer almaktadır.

Neva Vizör Ayvalık fiyatları ne kadardır?

Neva Vizör Ayvalık projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Proje kapsamında yer alan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 3.000.000 TL ile 3.500.000 TL arasında değişmektedir. Üstelik proje 0,69 kredi imkanına sahiptir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (312) 278 78 46 veya 0 (506) 844 21 49 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…