İdealist Yapı Fatih fiyat

idealist yapi fatih

İdealist Yapı Fatih projesi İdeal Yapı firmasının imzası ile hayata geçirildi. Bahsi geçen İdealist Yapı Fatih projesi isminden de anlaşılacağı gibi İstanbul’un Fatih ilçesinde yükseldi.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen İdealist Yapı Fatih projesi özellikle beklemek istemeyen alıcıların ilgisini görüyor. Proje toplamda bin 300 metrekarelik arsa alanında yükselmiş durumda.

İdealist Yapı Fatih projesi bünyesinde 32 adet konuta yer verdi. Proje kapsamında hayata geçirilmiş olan İdealist Yapı Fatih konutları 2+1’den 6+1’e kadar değişiklik gösteren konut tiplerinde inşa edildi. İdealist Yapı Fatih projesinde bulunan konutların büyüklükleri ise 105 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutlar 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede bulunan konutların tümü hemen teslim durumunda

Telefon: 0212 637 74 72-0212 663 48 99

“İdealist Yapı Fatih fiyat” için bir yorum

  1. Sitede daire sahibi birisi olarak yazıyorum, eğer paranızın biraz kıymeti varsa Garajdan araba çıkarmayı denemeden ve iyice incelemeden (Evet haberimiz var ustalar çalışıyor düzelteceğiz gibi şeylere sakın inanmayın), banyoların gider eğimlerini kontrol etmeden, birde mutfak tezgahını değiştirmeden daireyi almayın yoksa çok ağlarsınız benden söylemesi. UNUTMAYIN GARAJ ÇOK ÖNEMLİ. İyice kontrol edin.

Yorumlar kapatıldı.