Gamador Bulvar nerede

gamador bulvar

Ankara şehrine bağlı bulunan Keçiören ilçesinde Gamador Bulvar projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Gamador İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje iki bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 85 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Gamador Bulvar projesi bünyesinde 245 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Yozgat Bulvarı’nda inşa ediliyor. Gamador Bulvar projesi Ovacık Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Gamador Bulvar projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri 107 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Gamador Bulvar projesinde bulunan 2+1 konutlar 489 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 519 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutlar 779 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0312 330 06 66