Evora İzmir satışları devam ediyor

Evora İzmir

Evora İzmir projesi İzmir İli, Konak İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu konut projesi Teknik Yapı, Halk GYO , Emlak Konut ve TOKİ tarafından hayata geçirilmektedir. Evora İzmir fiyat listesi hakkında detaylı bilgiye haberin devamından ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca projenin iç ve dış yapısı, konumu hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

İzmir konut projesinde toplam 1.049 adet lüks yapıda daireler yer almaktadır. Konut projesindeki bu daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip daire seçeneklerinden meydana gelmektedir.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Lüks yaşam standartlarına sahip site içerisinde 1049 adet daire yer almaktadır. Söz konusu daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Üstelik bloklarda çeşitli ticari üniteler bulunmaktadır. Satışa sunulan 1+1 dairelerin büyüklüğü brüt 65 metrekaredir. 2+1 dairelerin büyüklüğü brüt 99 metrekaredir. 3+1 dairelerin büyüklüğü brüt 156 metrekaredir. Ayrıca 4+1 dairelerin büyüklüğü brüt 202 metrekare olmaktadır.

Konut projesinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Projedeki ortak alanları içerisinde açık yüzme havuzu, dinlenme alanları ve yürüyüş alanları gibi pek çok alan mevcuttur.

Bloklarda insan ve yük asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Evora İzmir fiyat listesi

Evora İzmir projesinde fiyatlar konut tipine ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca dairelerin bulunduğu kata ve cepheye göre de fiyatlar değişmektedir.

Konut projesindeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 6 milyon 463 bin TL’den başlamaktadır.

2+1 tip dairelerin fiyatları 9 milyon 415 bin TL’den başlamaktadır.

3+1 tip dairelerin fiyatları 15 milyon 088 bin TL’den başlamaktadır.

4+1 tip dairelerin fiyatları ise 18 milyon 949 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 5+1 tip dairelerin fiyatları ise 67 milyon 310 bin TL’den başlamaktadır.

Evora İzmir  nerede?

Konut projesi, İzmir İli, Konak İlçesi, Umur Bey Mahallesi’nde yer almaktadır. Alsancak’ta 1497. sokak üzerinde yer almaktadır. Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 10 08 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…