Egeli Ritim hemen teslim

egeli ritim

İzmir ilinin Güzelbahçe ilçesinde Egeli Ritim projesi hayata geçirildi. Söz konusu olan proje isminden de anlaşılacağı gibi Egeli Proje firmasının imzası ile inşa edildi. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje tek bloktan meydana gelecek şekilde planlandı. Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da bulunuyor.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje aile yaşamına uygun bir şekilde inşa edildi. Söz konusu olan proje bu yönü ile bulunduğu bölgede adından söz ettiriyor. Hemen teslim durumundaki konutları ile dikkat çeken proje, zaman sıkıntısı çeken alıcılar için avantaj sağlıyor. Söz konusu olan konutlar beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Egeli Ritim projesi zemin üzerine iki katlı olacak şekilde inşa edildi. Bahsi geçen proje bünyesinde 31 adet konut barındırıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Egeli Ritim projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde yaşama kazandırılmış durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 67 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmiş olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Egeli Ritim projesinde bulunan konutların fiyatları 538 bin TL’den başlıyor. Çalışmaları tamamlanan projede konutların satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Söz konusu olan konutlarda yüzde 50 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit imkanı sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Egeli Ritim projesi Ata Caddesi, Kahramandere Mahallesi’nde inşa edildi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 05538333913