Divan Residence İzmir satışları başladı

Divan Residence İzmir

Divan Residence İzmir projesi kentsel dönüşüm çerçevesinde Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu İzmir’in Konak İlçesi’nde yer almaktadır. 173 metre uzunluğunda 50 katlı bir rezidans blok yükselmektedir. Söz konusu bloktaki daireler Koç Grubu’nun Divan Residence markası ile işletilecektir. Proje kapsamında 674 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ayrıca dairelerin 1 artı 1’den 4 artı 1’e kadar farklı seçenekleri mevcuttur. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Teknik Yapı güvencesi ile Koç Grubu’nun Divan Residence markası ile işletilecek olan projede 173 metre uzunluğunda 50 katlı bir rezidans blok yükselmektedir. Proje kapsamında 674 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bahsi geçen bloktaki dairelerin 1 artı 1’den 4 artı 1’e kadar farklı tipte konut seçenekleri mevcuttur. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 76,41 ile 114,49 metrekare arasında değişmektedir. 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 94,65 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 214,36 ile 222,66 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 284,70 metrekare olmaktadır.

Projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca bu proje deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, restoran ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Blokta geniş asansör sistemi yer almaktadır. Üstelik ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, giyinme odası ve balkon gibi pek çok özellik yer almaktadır.

Divan Residence İzmir konumu hakkında

Konut projesi, İzmir İli, Konak İlçesi, Ege Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bununla birlikte bahsi geçen projede konutlar deniz manzarasına sahiptir.

Divan Residence İzmir fiyat listesi nasıl?

Divan Residence İzmir projesinde bankasız ve kefilsiz firma bünyesinde kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca ödeme planı olarak ise yüzde 0.99 faiz oranı ile 36 aya varan vade seçenekleri fırsatı sunulmaktadır. Konut projesinde satılık dairelerin fiyatları ise 2.655.000 TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 10 08 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…