Bucak Altınkent Konutları 0.99 krediye uygun satışlar

Bucak Altınkent Konutları

Bucak Altınkent Konutları şehrin gürültüsünden uzakta ferah ve temiz yaşam alanları sunmaktadır. Projenin konumu Burdur’un Bucak İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Hakan Ersöz Grup tarafından hayata geçirilmektedir. 11.760 metrekare arsa alanı üzerinde 8 blok ve toplam 158 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Hakan Ersöz Grup güvencesi ile yaşama geçirilen proje 11.760 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 5 katlı olmak üzere 8 adet konut bloğu yer almaktadır. Bloklarda toplam 158 adet daire yer almaktadır. Üstelik bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 115 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 115 ile 145 metrekare arasında değişmektedir. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Projenin 8.310 metrekarelik bölümü yeşil alanlara ayrılmıştır. Üstelik Bucak’ın ilk ve tek yeşil konut projesi unvanına sahiptir.

Sosyal alanlar içerisinde süs havuzu, şelale, kamelyalar, piknik alanları, çocuk oyun alanı, basketbol ve voleybol sahası, sauna, fitness salonu bulunmaktadır. Merkezi sistem içme suyu arıtma sistemi, asansör, su deposu ve uydu gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar bireysel kombili doğalgazlı merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Amerikan mutfak, Hilton banyo, ebeveyn banyosu, giyinme odası, PVC doğrama ve duvar kağıdı uygulaması gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Bucak Altınkent Konutları konumu hakkında

Proje, Burdur’un Bucak İlçesi Yunus Emre Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Çubukiçi mevkiinde konumlanan proje Toki konutlarına varmadan hemen sol tarafta yer almaktadır. Şehrin gürültüsünden uzakta yer alan konutlar doğa ve şehir manzarasına sahiptir. Üstelik çevresinde market, semt pazarı, park alanı eğitim kurumları yakın mesafede yer almaktadır.

Bucak Altınkent Konutları fiyatları ne kadar?

Bucak Altınkent Konutları projesinde 0.99 krediye uygun satışlar yapılmaktadır. 2 artı 1 daireler 650.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca 3 artı 1 daireler 650.000 TL ile 880.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 216 612 00 00 ve 0 555 827 68 52 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…